Dlaczego potrzebujesz drewnianej balii w swoim ogrodzie?

Zewnętrzna balia ogrodowa może być właśnie tym, czego potrzebujesz, aby odprężyć się po długim dniu. Jest jednak wiele innych korzyści z posiadania drewnianej balii z hydromasażem w ogrodzie. Chcesz je poznać? Czytaj dalej!

Polepszysz swoje zdrowie

Kąpiel w balii drewnianej jest dobra dla zdrowia fizycznego i psychicznego. Zwiększa przepływ krwi i pomaga organizmowi eliminować toksyny. Łagodzi również bóle mięśni i stawów oraz poprawia oddychanie.

Ponadto badania sugerują, że kąpiel w ciepłej wodzie na jedną do dwóch godzin przed snem może ci pomóc szybciej zasnąć i lepiej wypocząć.

Co może być lepszego niż kąpiel w drewnianej balii podczas oddychania świeżym powietrzem i wpatrywania się w rozgwieżdżone niebo?

Spędzisz więcej czasu na świeżym powietrzu

Większość z nas spędza około 90% czasu w domu, mimo że specjaliści ds. zdrowia zalecają spędzanie jak największej jego ilości na świeżym powietrzu.

Co więcej, powietrze we wnętrzu jest często dziesięć razy bardziej zanieczyszczone niż powietrze na zewnątrz. Kąpiel w balii drewnianej w ogrodzie to świetny sposób na czerpanie korzyści z spędzania czasu na świeżym powietrzu bez względu na pogodę.

Odprężysz się w zaciszu własnego domu

Zazwyczaj nie ma się czasu na weekendowy wypad do SPA. Dodatkowo niedogodności związane z podróżowaniem do niego i z powrotem, powodują, że w domu czujemy się tak samo zmęczeni jak przed wyjazdem.

Drewniana balia w ogrodzie jest tylko krok od upragnionego relaksu. Wszystko, co musisz zrobić, to trzy proste kroki:

  1. Napełnij balię wodą
  2. Rozpal piec
  3. Przygotuj się na godziny relaksu bez wychodzenia z ogrodu

Dostaniesz wartościowy czas w każdej chwili

Oderwij się od trosk życia, pluskając się w balii ogrodowej pod gołym niebem.

Niezależnie od tego, czy chcesz spędzić romantyczny wieczór ze swoim partnerem, pobawić się z rodziną lub przyjaciółmi, czy nagrodzić się kojącą kąpielą, drewniana balia pozwala poczuć prawdziwy ’powrót do natury’.

Dobrze zainwestujesz

Wysokiej jakości drewniana balia to dobra inwestycja. Po pierwsze, taka balia ogrodowa jest tańsza niż konwencjonalne spa zasilane prądem i trwalsza niż nadmuchiwane spa ’dla leniwych’.

Ponieważ będziesz korzystać z balii ogrodowej przez cały rok, a nie tylko latem, zyskasz więcej wartości za wydane pieniądze. Po drugie, drewniana balia z nie podwyższa drastycznie rachunków za media.

Zużywa mniej wody niż basen, jest łatwiejsza i tańsza w utrzymaniu. Paliwo do balii ogrodowych opalanych drewnem kosztuje niewiele, a nawet nic, jeśli masz dostęp do darmowego drewna.

No i wreszcie, jeśli planujesz wynajmować dom jako domek letniskowy lub go sprzedać, posiadanie drewnianej balii w ogrodzie zwiększy wartość nieruchomości.

Jedyny powód, dla którego potrzebujesz drewnianej balii w swoim ogrodzie?

Bo jest super, możesz relaksować się w balii ogrodowej na zewnątrz, ciesząc się świeżym powietrzem i bliskością natury.

Klasyczna Opalana Drewnem Balia Pakiet All-inclusive,
Bez Dostępu do Prądu

Rozkoszuj się momentami spokoju w klasycznej ruskiej bani. Ten model nie wymaga podłączenia do prądu, ponieważ nie zawiera żadnych elektrycznych części. Opalana drewnem balia ma komplecie wszystkie niezbędne akcesoria. Z uwagi na swój tradycyjny wygląd jest idealnym dodatkiem do każdego ogrodu lub domku letniskowego.

Spersonalizuj Swoją Balię:

Dla 6-8 osób
Od 17,000 zł

Dla 8-10 osób
Od 20.000 zł

Opalana Drewnem Balia Ogrodowa Pakiet All-inclusive
Dysze + LED + Filtr Wody

Doznaj hipnotyzującej, kojącej przyjemności z kąpieli w gorącej wodzie w naszej drewnianej balii z 12 dyszami masującymi, podświetleniem LED i zintegrowanym filtrem wody. Masaż powietrzny zapewnia prawdziwe odprężenie zarówno ciała, jak i umysłu, podczas gdy delikatne światło LED wprowadza romantyczny nastrój. To wszystko sprawia, że balia o tradycyjnym wyglądzie zyskuje wyjątkowego charakteru. Mały, lecz wydajny filtr pozwala oszczędzać wodę.

Spersonalizuj Swoją Balię:

Dla 6-8 osób
Od 21.000 zł

Dla 8-10 osób
Od 24.000 zł