Oto, jak opalana drewnem balia ogrodowa zwiększy wartość Twojego domku letniskowego

Jeśli jesteś właścicielem domku letniskowego i chcesz przyciągnąć więcej gości, a także zwiększyć wartość swojej nieruchomości, drewniana balia ogrodowa zapewni najcieplejsze powitanie, a goście będą chcieli wracać cały rok.

Podczas wakacji, 8 na 10 osób w jakimś momencie będzie miało ochotę popluskać się w wodzie. Woda ma tę wyjątkową właściwość łączenia nas z naturą zarówno w zabawnym, jak i relaksującym nastroju.

Właśnie dlatego opalana drewnem balia ogrodowa staje się niemal niezbędnym wyposażeniem domków wakacyjnych w Polsce.

Powody, dla których właściciele domków letniskowych instalują balie ogrodowe dla swoich gości

Jak mówią niektórzy gospodarze, opalana drewnem balia ogrodowa okazała się świetną inwestycją i przyniosła następujące korzyści:

  • Drewniana balia zwiększyła liczbę rezerwacji. Coraz więcej osób w Polsce planuje wydać pieniądze na dodatkowe luksusy i wakacje w kraju, zamiast przeżywać kłopoty związane z lotami do innych części świata.
  • Goście zostawili więcej pozytywnych opinii. Po doświadczeniu zalet balii ogrodowej opalanej drewnem i powrocie do domu, goście zostawiają więcej pozytywnych komentarzy. A właściciele domków letniskowych kochają szczęśliwych gości. Są bardziej skłonni dokonać ponownej rezerwacji i polecić miejsce znajomym.
  • Zwiększyła zyski. Zwykle działa to na dwa sposoby – albo właściciel domku letniskowego podwyższa cenę pobytu średnio o 10–20%, albo ma zajętych więcej terminów, bo dużo osób rezerwuje to miejsce tylko z powodu drewnianej balii. Wyszukiwania w Google hasła ’domek letniskowy z jacuzzi’ i temu podobne słowa kluczowe rosły w ciągu ostatniej dekady.
  • Opalana drewnem balia zwiększyła wartość nieruchomości. Gospodarze zauważyli, że dodanie spa w ogrodzie jest dobrym sposobem na zwiększenie ogólnej wartości nieruchomości, jeśli kiedykolwiek zechcą ją sprzedać.

Główna atrakcja nawet w miesiącach zimnych

Podczas gdy parująca woda w opalanej drewnem balii ogrodowej przyciągnie gości do twojego domku o każdej porze roku, połączenie chłodu i gorąca jest niezwykle atrakcyjne i maksymalnie odpręża.

Jest to łatwy sposób na czerpanie wielu korzyści zdrowotnych, takich jak łagodzenie bólu stawów, poprawa snu i inne. Jeśli w pobliżu twojego domku letniskowego znajduje się jezioro, staw lub rzeka, zapewnij swoim gościom gorące spa w drewnianej balii ogrodowej, gdy wrócą po chłodnej kąpieli.

Łatwy i tani sposób na dostarczenie wodnych przyjemności twoim gościom

Opalana drewnem balia ogrodowa jest intuicyjnym i bezproblemowym dodatkiem do dobrze wyposażonego domku letniskowego w holistycznym klimacie i może być używana całkowicie poza siecią.

W porównaniu z wykopaniem stawu lub wpasowaniem basenu, drewniane spa kosztuje tylko ułamek ceny. Bieżące koszty związane u użytkowaniem balii ogrodowej są bardzo niskie – potrzebujesz tylko drewna opałowego, aby podgrzać wodę, i odrobiny energii elektrycznej, jeśli zdecydujesz się włączyć system masażu powietrznego.

Dodatkowo, na pewno będziesz chciał również chciał podjąć kroki w celu kontroli ryzyka chorób zakaźnych, takich jak Legionelioza, aby zachować zgodność z obowiązującymi przepisami i zadbać o bezpieczeństwo gości.

Naszym zaleceniem jest wymienianie wody po każdej grupie gości i dokładne czyszczenie balii.

Opalana drewnem balia ogrodowa Gardenvity potrzebuje do napełnienia 1400 litrów wody, co daje około 17zł za napełnienie (w oparciu o średnią stawkę w Polsce – 12zł za 1m3 woda+ścieki).

Jest to tanioszka w porównaniu do wszystkich środków chemicznych, których musiałbyś używać na przykład w basenie oraz całego ryzyka zarażenia gości chorobą zakaźną. Oto główne powody, dla których drewniana balia ogrodowa jest idealnym wyborem!

Przewyższanie oczekiwań gości

Z opalaną drewnem balią ogrodową, dostępną w przytulnym domku letniskowym, kilkudniowe lub tygodniowe pobyty zapewnią gościom niezapomniane i relaksujące chwile przy każdej pogodzie, o każdej porze roku.

Widok parującej wody z opalanej drewnem balii ogrodowej, zaraz po przyjeździe sprawi wrażenie, że poszedłeś o krok dalej. Zachęć swoich gości do udziału w tradycyjnym rytuale palenia ognia podczas podgrzewania wody, niech poczują emocjonalny reset.

Drewniana balia ogrodowa to naprawdę inwestycja, która zajmie niewiele miejsca, a zapewni maksymalną przyjemność i twoim gościom – i tobie.

Gratis: Każdy właściciel domku letniskowego, który ma balię ogrodową opalaną drewnem Gardenvity, może zapewnić swoim gościom gotową instrukcję obsługi.

Zebraliśmy zestaw jasnych instrukcji jak bezpiecznie korzystać z opalanej drewnem balii ogrodowej Gardenvity i jak szybko podgrzać wodę.

Klasyczna Opalana Drewnem Balia Pakiet All-inclusive,
Bez Dostępu do Prądu

Rozkoszuj się momentami spokoju w klasycznej ruskiej bani. Ten model nie wymaga podłączenia do prądu, ponieważ nie zawiera żadnych elektrycznych części. Opalana drewnem balia ma komplecie wszystkie niezbędne akcesoria. Z uwagi na swój tradycyjny wygląd jest idealnym dodatkiem do każdego ogrodu lub domku letniskowego.

Spersonalizuj Swoją Balię:

Dla 6-8 osób
Od 17,000 zł

Dla 8-10 osób
Od 20.000 zł

Opalana Drewnem Balia Ogrodowa Pakiet All-inclusive
Dysze + LED + Filtr Wody

Doznaj hipnotyzującej, kojącej przyjemności z kąpieli w gorącej wodzie w naszej drewnianej balii z 12 dyszami masującymi, podświetleniem LED i zintegrowanym filtrem wody. Masaż powietrzny zapewnia prawdziwe odprężenie zarówno ciała, jak i umysłu, podczas gdy delikatne światło LED wprowadza romantyczny nastrój. To wszystko sprawia, że balia o tradycyjnym wyglądzie zyskuje wyjątkowego charakteru. Mały, lecz wydajny filtr pozwala oszczędzać wodę.

Spersonalizuj Swoją Balię:

Dla 6-8 osób
Od 21.000 zł

Dla 8-10 osób
Od 24.000 zł