Wyjątkowe cechy paleniska Gardenvity Fire Pit, które go wyróżniają

sty 8, 2020 | Paleniska | 0 komentarzy

Podobnie jak zakup opalanej drewnem wanny z hydromasażem, przyniesienie paleniska do ogrodu może być jedną z najlepszych decyzji, które spowodują, że rodzina i przyjaciele będą się częściej widywać i spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu.

Ogień ma wyjątkową moc rozgrzewania nas i hipnotyzowania mistycznym tańcem. Niedawno pisaliśmy o zaletach posiadania paleniska w ogrodzie, a teraz zamierzamy rozszerzyć temat o nasze Gardenvity Fire Pits.

Co czyni je wyjątkowymi i wybieranymi przez tych, którzy cenią bezpieczeństwo, wielofunkcyjność i piękno?

Bezpieczeństwo przede wszystkim – bez oparzeń czy przewracania się

Metal i ogień, gdy zostaną połączone, zwykle oznaczają dwie rzeczy: rozgrzeją otoczenie, aby było ci ciepło, a kiedy kapniesz trochę wody na ten gorący metal, będzie skwierczał i gotował się, przypominając trochę rozgrzaną opalaną drewnem wannę z hydromasażem.

Kiedy nie będziesz ostrożny, może to spowodować oparzenia skóry, a następnie rozdzierający serce płacz dziecka lub pisk ukochanego zwierzaka.

Konstrukcja paleniska Gardenvity Fire Pit zapewnia, że jej rama i pierścień zewnętrzny nie nagrzewają się do takiego stopnia, ponieważ kapsuła z płonącym ogniem jest oddzielona od głównej części, którą można dotknąć.

Żar nie rozprzestrzeni się po twoim ogrodzie, a dzieci i zwierzęta nie poparzą się, nawet jeśli przypadkowo wpadną na palenisko.

Poza tym możesz wygodnie trzymać jedzenie, napoje, rękawiczki lub inne rzeczy na zewnętrznym pierścieniu, tuż obok siebie. Na przykład, gdy spędzasz czas w opalanej drewnem wannie z hydromasażem.

Spójrz na projekt paleniska Gardenvity Fire Pit na zdjęciu i zauważ, jak szeroko zostały zamontowane nóżki. Im szersza podstawa konstrukcji paleniska, tym większa stabilność.

Gardenvity Fire Pit jest stosunkowo niskie w porównaniu z innymi popularnymi opcjami, co oznacza, że jego środek masy jest nisko.

To z kolei oznacza, że praktycznie niemożliwe jest wywrócenie go przez przypadek. Ponadto, będziesz mógł regulować wysokość nóżek, więc nawet jeśli podłoże nie będzie idealnie równe, odpowiednio dostosujesz i ustawisz palenisko, aby się nie kołysało ani nie przewróciło.

Wiele możliwości harmonijnie połączonych

Po pierwsze, konstrukcja paleniska Gardenvity Fire Pit jest otwarta, specjalnie abyś mógł obserwować trzaskający ogień bez względu na to, gdzie jesteś – czy w opalanej drewnem wannie z hydromasażem czy tarasie. Żywy, kontrolowany ogień przyciągnie twój wzrok i pomoże się odprężyć, zabierając troski dnia codziennego.

Możesz wrócić do wspomnień z siedzenia przy ognisku na łonie natury, tylko tym razem bez czarnego kręgu spalonej trawy o poranku.

Gardenvity Fire Pit jest przygotowane do zrobienia najlepszego grilla w okolicy. Będziesz mógł skorzystać z pojedynczego lub podwójnego rusztu albo użyć płaskiego blatu do pieczenia warzyw, szaszłyków itp. czy też wszystkiego na raz.

Dobrą wiadomością dla wszystkich nas jest to, że ruszty można myć w zmywarce, więc po spotkaniu nie musimy spędzać godzin na szorowaniu i myciu grilla. Wręcz przeciwnie, będziemy mogli wykorzystać ten czas na relaks w opalanej drewnem wannie z hydromasażem.

Palenisko Gardenvity Fire Pit posiada pokrywę ze sklejki morskiej, która została specjalnie zaprojektowana, aby stworzyć z niego stabilny, łatwy w utrzymaniu stół ogrodowy!

Połóż na nim przekąski czy napoje, ciesz się wieczorną herbatą lub śniadaniem na zewnątrz, graj w gry planszowe – co tylko chcesz! Pokrywa zapewni czystość paleniska, żadne śmieci czy liście nie wpadną do środka aż do następnego użycia.

Pięknie i użytkowo

Okrągły kształt paleniska Gardenvity Fire Pit, jego smukłe wyprofilowane nóżki i ozdobne ornamenty zostały zaprojektowane ze smakiem.

Wybór dwóch kolorów i materiałów – stali czarnej i corten o podwyższonej odporności na warunki atmosferyczne – wtapia się w ogólną architekturę klasycznego lub nowoczesnego ogrodu, zwłaszcza z opalaną drewnem wanną z hydromasażem.

Najwyższej jakości stal corten jest wyjątkowo odporna na wszelkie warunki atmosferyczne, nie wymaga malowania, wygląda bardzo stabilnie, jakby pokryta rdzą.

Możesz usiąść przy palenisku na zewnątrz lub przysunąć Fire Pit do okna i oglądać płomienie, siedząc przy stole lub na wygodnej kanapie w środku. Może akurat palenisko stanie się czymś, co pomoże członkom twojej rodziny ograniczyć czas spędzony przed ekranem?

Wnioski

Oto scena z jednego z twoich weekendów. Bez pośpiechu układasz stosik polan na palenisku, rozpalasz go i słyszysz dźwięk dzwonka do drzwi.

Witasz ludzi, których kochasz, od razu przenosicie się do przytulnego ogrodu i przygotowujesz się do grillowania najlepiej pachnących, najsoczystszych potraw z rusztu. Bierzesz jedzenie, otwierasz butelkę wyśmienitego wina i siadasz przy ogniu tańczącym w ciemności.

Długie rozmowy, pyszne jedzenie, uśmiechnięte twarze i wisienka na torcie – opalana drewnem wanna z hydromasażem…

O poranku bierzesz parującą filiżankę swojej ulubionej kawy i odprężony wychodzisz na zewnątrz, aby usiąść wygodnie przy stole w ogrodzie. To wszystko dlatego, że pozwoliłeś, aby palenisko Gardenvity Fire Pit ożywiło twój ogród.