Zanim kurier Gardenvity zapuka do twoich drzwi, sprawdź kilka elementów przygotowawczych

Kiedy decydujesz się na zakup opalanej drewnem balii ogrodowej, aby ożywić spotkania w ogrodzie z rodziną i przyjaciółmi lub zwiększyć atrakcyjność wynajmu wakacyjnego, musisz wiedzieć, czy po twojej stronie leżą jakieś obowiązki związane z jej dostawą.

Tak, jest kilka, ale bardzo ważnych. Podczas gdy my dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczną dostawę pod same drzwi domu, ty powinieneś przygotować resztę, tak aby przenieść balię drewnianą do wybranego miejsca w ogrodzie.

Jak Gardenvity dba o bezpieczne i niezawodne dostawy balii ogrodowej

Nie ma możliwości przypadkowego zarysowania zewnętrznej powłoki Thermowood lub jakichkolwiek innych części balii. Każda drewniana balia ogrodowa Gardenvity jest starannie pakowana w piankę i plastikową folię ochronną.

O jakie obowiązki dotyczące dostawy powinieneś zadbać ty?

Planując dostawę balii ogrodowej Gardenvity, pamiętaj żeby:

1. Zapewnić możliwość wjazdu samochodu dostawczego na podjazd

Dostarczamy drewniane balie Gardenvity na podwórko klienta samochodem dostawczym z drzwiami przesuwnymi bocznymi. Możliwe jest, że pojazd na chwilę zablokuje ruch drogowy, do momentu rozładowania towaru.

2. Zorganizować 4-5 pomocników – osób dorosłych, lub wózek widłowy, do przeniesienia balii w wyznaczone miejsce.

Nie ma możliwości przypadkowego zarysowania zewnętrznej powłoki Thermowood lub jakichkolwiek innych części balii. Każda drewniana balia ogrodowa Gardenvity jest starannie pakowana w piankę i plastikową folię ochronną.

Umieszczamy ją bokiem na europalecie o wymiarach 47.2×31.5 cala (1200x 800mm), która służy jako stabilna podstawa i w razie potrzeby ułatwia podnoszenie widłowe.

Każdy produkt zawiera listę z informacjami technicznymi związanymi z dostawą, dostępną na stronie internetowej Gardenvity, w tym wagę, wymiary itp., którą można przeanalizować i odpowiednio się przygotować.

3. Zorganizować dźwig, jeśli chcesz podnieść balię i przenieść nad dachem domu do ogrodu.

W przypadku konieczności przeniesienia balii drewnianej na podwórko domu w zabudowie szeregowej, potrzebny będzie dźwig, do podniesienia ładunku ponad dach, a co za tym idzie, niezbędne wcześniejsze przygotowanie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z obsługą klienta Gardenvity, a chętnie pomożemy.

Dzień, w którym drewniana balia w końcu dotrze do twojego ogrodu, będzie prawdopodobnie bardzo ekscytującym momentem. Kiedy będziesz odpowiednio przygotowany, wszystkie prace związane z dostawą przebiegną bezproblemowo. Pozostanie ci cieszyć się wszystkimi przyjemnościami, jakie balia ogrodowa wniesie do twojego życia!

Klasyczna Opalana Drewnem Balia Pakiet All-inclusive,
Bez Dostępu do Prądu

Rozkoszuj się momentami spokoju w klasycznej ruskiej bani. Ten model nie wymaga podłączenia do prądu, ponieważ nie zawiera żadnych elektrycznych części. Opalana drewnem balia ma komplecie wszystkie niezbędne akcesoria. Z uwagi na swój tradycyjny wygląd jest idealnym dodatkiem do każdego ogrodu lub domku letniskowego.

Spersonalizuj Swoją Balię:

Dla 6-8 osób
Od 17,000 zł

Dla 8-10 osób
Od 20.000 zł

Opalana Drewnem Balia Ogrodowa Pakiet All-inclusive
Dysze + LED + Filtr Wody

Doznaj hipnotyzującej, kojącej przyjemności z kąpieli w gorącej wodzie w naszej drewnianej balii z 12 dyszami masującymi, podświetleniem LED i zintegrowanym filtrem wody. Masaż powietrzny zapewnia prawdziwe odprężenie zarówno ciała, jak i umysłu, podczas gdy delikatne światło LED wprowadza romantyczny nastrój. To wszystko sprawia, że balia o tradycyjnym wyglądzie zyskuje wyjątkowego charakteru. Mały, lecz wydajny filtr pozwala oszczędzać wodę.

Spersonalizuj Swoją Balię:

Dla 6-8 osób
Od 21.000 zł

Dla 8-10 osób
Od 24.000 zł